Også på lesernes børs kommer Lindelöf best ut. Der får han 7,43, en sterk forbedring fra hans resultater fra de to foregående kampene, der han ikke kom seg opp på femtallet.
NY SOLID OPPTREDEN: Nemanja Matic viste seg igjen som en viktig mann da United vant 2-0 på King Power Stadium.
Også på syvtallet denne gangen finner vi Nemanja Matic. Serberen spilte til 7,08 på leserbørsen.
Denne kampen konkluderer en periode der Matic har spilt seg inn i Solskjærs beste startellever. Etter coronapausen har midtbaneankeret startet syv av ni ligakamper, og han har vist seg som en god mann til å balansere midtbanen med Bruno Fernandes og Paul Pogba.
I samme slengen har den erfarne midtbanegeneralen gjort seg fortjent til ny kontrakt på Old Trafford, og United-fansen kan få glede av den høyreiste serberens organisatoriske evner i tre sesonger til.
Solid av Williams
Noe annet som varmer, er at Brandon Williams gjorde en god opptreden fra sin venstrebackposisjon.
Den 19 år gamle forsvarsspilleren kom tredje best ut av redaksjonens spillerbørs, og det samme gjør han i lesernes spillerbørs.
Annonse
BRA, BRANDON: 2000-modellen gjorde en god kamp søndag. Det må han fortsette med, ettersom han nå er Uniteds eneste friske venstreback.
Ettersom Luke Shaw er ute resten av sesongen som følge av skaden han pådro seg mot Southampton, vil Williams bli en viktig mann når United skal spille om et europaligatrofé i august.